Veciz Sözler

Veciz sözler (eğitim, öğretmen, okul, gençlik ve çocuklara ait). VECİZ SÖZLER. 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?

Responsive image
YAZAR
Barış Bıçakçı
DOSYA BOYUTU
7,75 MB
YAYIN TARIHI
2002
DIL
Türkçe
ISBN
9789750500275

Bir Veciz Sözler kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Veciz Sözler kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Barış Bıçakçı tarafından yazılmıştır.


Barış Bıçakçı, Herkes Herkesle Dostmuş Gibi kitabı ile geniş bir okur kitlesiyle "dostmuş gibi olmuştu. Bu uzun hikaye veya küçük roman da onun "ruh akrabalarına" çok iyi gelecek!Uzaktan ama içten dostluklar için güzel bir mecra, insanın kendine dönmesine omuz veren sağlam bir arkadaş olan radyonun aracılığıyla kesişen yaşantılar var Veciz Sözler'de de. Verilen anahtar kelimeyle veciz sözler "üretilmesini" isteyen bir radyo programının zihinlerde, gönüllerde, içe bakışta açtığı kapılar...Söylemeye gerek var mı? Bu kitabın da gizli kahramanı: Dostluk... Yeni zamanlarda dostluğu en güzel hikaye eden yazarla karşı karşıyasınız!Ve dostlukla içiçe, sanki onun bir akrabası gibi: Aşk... Dostluk ve aşkın beklentileri, hayalleri, imaları, vaadleri, hiç "büyük olay"lara ihtiyaç duymadan, güçlü bir roman gerilimi üretiyor Veciz Sözler'de.Mustafa Arslantunalı Virgül'de Barış Bıçakçı'nın ilk kitabının dili ekonomik ve zarafetle kullanışından bahsederken, şöyle demişti: "... bir 'ilk kitap' değil bu. Olsa olsa, zamanla kazanılan yumuşaklığa zaten erişmiş bir yazarın ilk kitabı."Veciz Sözler, işte böyle bir yazarın, -daha da olgunlaşmış!- ikinci kitabı...Sayfa Sayısı: 110Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: İletişim Yayıncılık 


...yazabileceğiniz facebook ve twitterda arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz en güzel veciz sözleri hazırladık. Veciz Sözler. GüIemezsen, sağIıkIı oIsan biIe eninde sonunda sağIığını kaybedersin.